🌞Karma🌞

21. března 2018 v 14:14 | 💋Cherry Berry💋 |  - ⛅️Mezi Nebem a Zemí⛅️
Související obrázek

KARMA

Je to zákon akce a reakce, zákon příčiny a následku. Ukazuje nám, že nic na světě se neděje náhodou a že ani my se v žádné situaci neocitáme náhodou. Vše má pro nás nějaký smysl.
Vychází z přesvědčení, že lidský život není omezený. Člověk je jednota těla, duše a ducha - neboli vědomí, podvědomí a nadvědomí (nebo chcete-li Otce, Syna a Ducha svatého). Duše pracuje na svém vývoji, studuje, učí se, resp. upamatovává se, kým vlastně skutečně je. Člověk na této zemi není doma, jeho doma je někde jinde, v jiné dimenzi, v jiné energetické hladině.
Co potom děláme tady? Tady jsme ve škole nebo v práci, jak tomu kdo chcete říkat. Sem se vracíme proto, abychom něco udělali pro zdokonalení sebe sama, abychom postoupili dál, abychom byli výš, abychom byli lepší. Abychom se upamatovali, že jsme součástí jediného celku a podle toho se chovali. Vybíráme si místo i čas svého narození, vybíráme si, komu se narodíme.. Zkrátka vybíráme si takové podmínky svého pozemského života, abychom se pokusili v této "škole" splnit úkol, který jsme si stanovili "doma".
Učení o karmě je pro člověka velmi uklidňující. Učí člověka chápat životní situace jako důsledek něčeho konkrétního, zbavuje ho strachu před neznámou budoucností a ukazuje mu možnosti usměrňování jeho života. Díky učení o karmě člověk snáze pochopí smysl svého života, rozpomíná se na úkol, který sám sobě dal a naučí se vnímat značky, směrovky a ukazatele, které ho životem vedou. Dovede pochopit důvod problematických situací, které se mu přihodily a dokáže předcházet situacím přicházejícím. V chaotickém a těžko předvídatelném světě, v jakém dnes žije většina lidí, dokáže dělat vědomá rozhodnutí.
Pokusme se o to i my. Staňme se pány vlastního života!

ZÁKON KARMY


Každý čin se vrátí k tomu, kdo jej vykonal. Podle zákona karmy se každý čin vrací k místu svého vzniku. Škola života tak působí automaticky. Člověk zkušenosti sbírá pomocí chyb, které dělá. Tak se jeho vědomí učí, aby rozumělo příčině a následku v souvislosti s vlastními činy a skutky. Když spácháte čin a potom si uvědomíte, že jste někomu ublížili, ať už patří do rostlinné, živočišné nebo lidské říše, uvědomíte si, že váš čin byl špatný a z hloubky svého srdce si přejete, aby jste ho už nikdy neudělali, potom bylo dosaženo účelu poučení. Už nikdy tento čin nebudete opakovat.
Když způsobím bolest, potká mne bolest. Když způsobím radost, potká mne radost. Čím víc rozumím této zákonitosti, tím rychleji se mi vrátí následek - čím méně mu rozumím, tím delší čas je mi dán, abych si důsledky uvědomil. Tak se karma může přenášet do dalších životů, když nejsme schopni porozumět tomu, co jsme způsobili a co se mi vrací. Pokud tomu rozumíme, jsme schopni v průběhu jednoho života svoji karmu očistit a odejít ze světa bez zátěže.
Všechno, co uděláme je karmický čin. Jsou to takové plusy a mínusy, které se navzájem ruší a do další inkarnace si neseme jen to, co jsme v té současné nedokázali vyrušit - nepochopili jsme, co a proč se stalo právě mně.
To je karma jednotlivce. Někdy mluvíme o karmě rodiny, národa, civilizace.... Není to nic jiného, než seskupení lidí s podobným stupněm poznání, které pro svůj další vývoj potřebují podobné karmické zkušenosti a prožívají je společně.
Reinkarnace je způsob, jak dosáhnou pochopení zákona karmy, jak se vyvíjet k vyššímu vědomí


Rady Cherry Berry, jak si Karmu nepopudit proti sobě


*Neubližujte sobě a ostatním
*Nechoďte se k léčiteli odblokovat
*Nenechte si věštit budoucnost
*Neslibujte(spousta lidí slibuje, když je jim ouvej, aby svou hroznou situaci zmírnili a nepřítel jim hrozný osud vyměnil za schůdnější dohodu, ale co se týče Karmy to nedělejte a hlavně ne tehdy, když je to pro Vás nesplnitelný úkol, jinak Vás ten slib bude tížit, dokud ho nedodržíte-přesně můj případ)

Karma dokáže být hodně krutá, tak se s ní nezahrávejte!!!

Když například někomu způsobíte popáleniny, může se vám stát, že v příštím životě se narodíte s kožními problémy!!! Když nebudete potrestaní v tomto životě, váš čin se uloží do toho příštího!!! Karma většinou jedná tehdy, až si viník uvědomí co způsobil a pak je teprve potrestán!!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kix*♥ Kix*♥ | Web | 23. března 2018 v 17:53 | Reagovat

Je to zajímavé... celý život je strašně zajímavý :-) myslím si, že všechno má svůj důvod a že se všechno neděje jen tak, pro nic za nic :-) věřím tomu, že všechno zlé, které člověk napáchá se mu stejně jednou vrátí,... všechno je jako bumerang... a proto bychom se měli snažit jednat co nejlépe, abychom mohli žít pěkný život :-)  
Moc super článek :-)

2 Ronnie Sparks Ronnie Sparks | E-mail | Web | 25. března 2018 v 11:44 | Reagovat

K léčiteli bych nikdy nešla a budoucnost si věštit také nechci, pak bych se snažila všechno zvrátit a kdo ví, co by se stalo :-D

3 Eliss Eliss | Web | 25. března 2018 v 15:15 | Reagovat

Na Karmu věřím, snažím se chovat dobře, protože opravdu věřím tomu, že vše zlé se několikanásobně vrátí...

4 Simix Simix | Web | 2. dubna 2018 v 12:25 | Reagovat

Nečekala jsem, že karma je až takto provázaná ze života na život další. Myslela jsem, že se to týká období jednoho života a že se to člověku vrací během života, co vyvedl. Asi si to myslela většina z nás... Toto zní zajímavě. Něco na tom asi bude.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama