Říjen 2017

My Tips For Vegan Lunch

Čtvrtek v 15:55 | Cherry Berry |  Recepty

Toto jídlo je velmi běžné, snadné a rychlé vaření, bohaté na vlákninu a rostlinné bílkoviny, které masožrouti podceňují!!! Řeč je o luštěninách!!! Spousta lidí nemá luštěniny moc v lásce (hlavně malé děti) a některým lidem můžou způsobovat bolesti břicha, ale světe div se, čočka mi z daleka nedělá takové bolesti břicha jako maso!!! Hlavně je dřív strávená a pomáhá na stolici!!! Ale každému člověku vyhovuje něco jiného!!!

Čočka na kyselo

Budete potřebovat:

konzervu čočky
olivový olej
sůl
pepř
vinný ocet
hladkou mouku pro zjemnění chuti
pánev

Na pánvičku vylijeme trocha olivového oleje, pak čočku, zamícháme, osolíme, opepříme, zamícháme, přidáme trocha vinného octa, zamícháme, "postrašíme" hladkou moukou, zamícháme, chvilku povaříme a je hotovo!!!

Výživové údaje na porci cca 300 kcal

Bílkoviny:15g
Sacharidy:30g
Cukry:0g
Tuky:12g
Vláknina:15g

Kovbojské fazole

Budete potřebovat:

konzervu červených fazolí
olivový olej
country koření
pepř
pánev
sýtko

Fazole vysypeme do sýtka nad dřezem a "propereme" od sladkého nálevu. Na pánvičku vylijeme trocha olivového oleje, vysypeme fazole a zamícháme. Opepříme, přidáme country koření, zamícháme, povaříme a je hotovo :)

Výživové údaje na porci cca 400 kcal

Bílkoviny: 15g
Sacharidy: 35g
Cukry: 5g
Tuky: 12g
Vláknina: 12g
Jde to bez masa!!!
Související obrázek

Veg recepty od Cherry Berry ;)

Hello Autumn :)

12. října 2017 v 15:55 | Cherry Berry |  Funny articles


Výsledek obrázku pro welcome autumn gif

A je tu podzim!!! Kraťasy a sukně jsme vyměnili za kalhoty, zmrzku za horkou čokoládu a broskve za jablka!!! Nezoufejte, že není léto!!! Každé roční období má své kouzlo!!! Jděte do parku a nasbírejte kaštany, choďte po kládách nebo jen dýchejte čerstvý vzduch a prohlížejte si barvy podzimu!!! Dokuď ještě není bílo, hledejte mezi trojlístky čtyřlístek a jestli ho nenajdete, nezoufejte!!! Je možné, že tam, kde jste hledali žádný čtyřlístek není, protože tam nenarostl!!!


Výsledek obrázku pro welcome autumn gifSouvisející obrázek

Související obrázekSouvisející obrázek
Související obrázek

Každý můj článek má svou anketu!!! Klikněte na Přidat komentář a před novým komentářem můžete zvolit odpověď ankety nebo se pomocí ankety vyjádřit!!!

Archandělé 4

5. října 2017 v 15:55 | Cherry Berry |  Bytosti Světla

Tento článek o archandělech je poslední a příště se můžete těšit na články jiného tématu!!! Možná za čas na téma andělé, archandělé, duchovno a léčivé kameny ještě nějaké články přibydou!!! Andělů a archandělů je daleko víc než jsem zatím napsala. Doufám, že čtenáře, kteří nejsou věřící jsem neodradila od navštěvování mého blogu!!!

Archanděl Sandalfon

Jednou z hlavních Sandalfanových rolí je doručovat odpovědi na vaše modlitby. Sandalfon říká, že každá modlitba je vyslyšena a zodpovězena (i když odpověď může přijít v jiné formě, než jsme čekali). Všem modlitbám je v Nebi přisuzována stejná důležitost a je tam dostatek andělů, aby mohli pomoci každému pozemšťanovi. Když máte potíže přijímat, zavolejte na pomoc Sandalfona.

Sandalfon je jedním ze dvou archandělů, kteří zakusili pozemskou existenci (tím druhým je Metatron). Jejich duchovní životy byly natolik významné, že jim zaručily vzestup mezi archanděly. Sandalfon vám může napomoci k tomu, aby i váš život byl mistrovským dílem. Také vám pomůže vážit si všech velkých i malých zázraků a vítězství v životě.

Sandalfanova aura má uklidňující a chladivý odstín tyrkysové, jako průhledná voda tropického oceánu. Meditujte při pohledu na tuto barvu nebo se dotýkejte kamene spojovaného s jeho energií tyrkysu a všimněte si, jak se vám zpomaluje tep a sklidňuje dech. Sandalfon vám může pomoci k tomu, aby vaše slova a činy byly laskavé a něžné, a přitom měly velký vliv. Protože je to archanděl spojovaný s hudbou, můžete intenzivně pociťovat jeho přítomnost při poslechu hudby, při zpěvu nebo hře na nějaký hudební nástroj.

Výsledek obrázku pro archanděl sandalfon

Archanděl Sandalfon


Archanděl Metatron

Jestliže cítíte potřebu pomáhat dětem (svým vlastním nebo dětem obecně), požádejte Metatrona o úkol, který by korespondoval s vašimi přirozenými vlohami a zájmy. Metatron intenzivně pracuje se senzibilními, jasnovidnými a podobně nadanými dětmi a velmi rád pomáhá dospělým, kteří se těmto dětem chtějí věnovat.

Metatron je jedným ze dvou archandělů, kteří kdysi kráčeli po zemi v lidské podobě(tím druhý byl Sandalfon). Metatron byl prorok a zákonník Enoch, který po svém příkladném pozemském životě vstoupil na Nebesa. Tam pokračuje ve své práci zákonníka a kronikáře. Také pomáhá lidem organizovat a vést si záznamy. Zavoláte-li Metatrona, bude vás motivovat, abyste si utřídili své priority.

Metatronova aura je nádherně fialová s žlutozelenými proužky (žlutozelený odstín připomíná mořskou pěnu-sépiorit).Kámen spojovaný s Metatronovou energií je melounový turmalín.

Související obrázek

Archanděl MetatronArchanděl Azrael

Azrael je znám jako "Anděl smrti", neboť jeho prvořadým úkolem je pomáhat umírajícím lidem přejít do Nebe. Na jeho roli není nic morbidního, obklopuje nově přešlé duše láskyplným světlem, které je povzbuzuje a uklidňuje. Azrael pomáhá zemřelým milovaným navázat kontakt s jejich žijícími příbuznými a přáteli. Můžete jej požádat, aby vám z Nebe přinesl vzkaz od vašeho zemřelého milovaného nebo zařídil, aby vás dotyčný navštívil ve snu.

Azraelovo jméno znamená "Ten, jemuž pomáhá Bůh" a on podporuje ty, kteří pomáhají druhým. Obzláště rád pomáhá terapeutům, kteří pracují s truchlícími nebo umírajícími. Požádejte Azraela, aby při konzultacích vedl vaše slova a činy pomohl vám zůstat trpělivými a soucitnými.

Azraelova aura má nádherný světle žlutý odstín barvy vanilkového krému. Azrael tímto něžným světlem obklopuje truchlící a umírající osoby a přináší jim útěchu. Když je Azrael poblíž, můžete v místnosti vidět třpytící se bledě žlutá světla. Jeho energii odpovídá krémově žlutý kalcit. Držte jej v ruce nebo ho noste na těle a získáte nekonečnou útěchu.

Související obrázek

Archanděl AzraelArchanděl Jeremiel

Jedním z Jeremielových úkolů je pomáhat duším, který teprve nedávno přešly na "druhý břech", zrekapitulovat jejich životy. Pomáhá bilancovat i těm, kteří jsou ještě naživu. Co nejdříve si vyšetřete chvilku o samotě a požádejte Jeremiela, aby vám pomohl zhodnotit, co jste prožili, co jste se naučili, jakých zvyků jste připraveni se zbavit a za co jste ve svém životě vděční.

Jeremielovo jméno znamená "Boží soucit". Když jej zavoláte, přinese milost vám i všem zůčastněným. Jeremiel nás vede k láskyplnému chování. Také vám pomáhá osvojit si postoj milosti, který vám umožní chovat se k sobě důsledně s úctou a něžně o sebe pečovat.

Každý archanděl má charakteristickou barvu aury. Jeremielova aura je tmavě fialová, podobná barvě lilku. Že je Jeremiel s vámi poznáte například podle toho, že uvidíte jiskry tmavě fialového světla. S energií každého archanděla se pojí určitý typ drahého kamene, v Jeremielově případě je to ametyst. Když budete nosit tento kámen, pocítíte Jeremielovu vlídnou a láskyplnou energii ještě intenzivněji.

Výsledek obrázku pro jméno archanděla jeremiela

Archanděl JeremielKonec