Archandělé 3

30. září 2017 v 15:55 | Cherry Berry |  -⛅️Mezi Nebem a Zemí⛅️

Archandělé jsou velmi skuteční, mocní, nadkonfesijní andělé, kteří dohlíží na anděly strážné. Můžete si je představit jako jakési manažery strážných andělů. Nejsou nijak omezeni časem ani prostorem, mohou tedy být současně se všemi, kteří je zavolají. Každý z nás může mít s archanděly své vlastní jediněčné, osobní zážitky a rozhovory.

Archanděl Raguel

Raguel je letový dispečer-dohlíží na archanděly a anděly a zajišťuje mezi nimi harmonii, spolupráci a pořádek. Stejným způsobem vám pomůže utříbit si všechny pocity, umožní vám vnímat je, rozumět jim a řídit se jimi.

Raguelovo jméno znamená "Přítel Boha" a jeho hlavním úkolem je vytvářet harmonii a řád ve vztazích. Má schopnost řešit konflikty a často je nazýván "Archandělem spravedlnosti a poctivosti". Pokud se ocitnete v nějakém sporu, požádejte Raguela, aby na sebe vzal roli prostředníka. Nabídne vám originální řešení, kterým získá každý.

Raguel má nádherně bledě modrou energii, jako obloha v krásný jarní den. Je to archanděl, který vede lidi k čestnému a spravedlivému jednání a také nám dává víru v to, že jsou lidé ve své podstatě dobří. Když budete v ruce držet nebo nosit akvamarín, můžete se napojit na Raguelovu laskavost a moudrost.

Související obrázek

Archanděl RaguelArchanděl Zadkiel

Zadkiel je dokonalých duchovním profesorem. Je trpělivý, laskavý a má přístup ke všem znalostem. Je znám svou schopností pomáhat lidem při problémech s pamětí. Pokud si potřebujete zapamatovat nebo se z paměti naučit nějakou informaci, požádejte o pomoc Zadkiela. S radostí vám naučí cokoli, co potřebujete vědět.

Zadkielovo jméno znamená "Milost Boží". Pomáhá nám zbavit se zášti vůči sobě i ostatním.

Zadkielova aura má tmavou, indigově modrou barvu. Zadkielovou blízkost můžete lépe cítit, budete-li nosit lazurit. Přidržte si tento kámen kousek nad obočím, abyste probudili své ušní čakry a jasně slyšeli hlas Nebes.


Související obrázek

Archanděl ZadkielArchanděl Raziel

Coby čaroděj a alchymista archandělské říše nám Raziel pomáhá porozumět věcem, které odporují normální logice. Rozšiřuje a provokuje naše každodenní myšlení takovým způsobem, který má v konečném důsledku léčebný efekt.

Jméno Raziela znamená "Tajemství Boží" a tento archanděl vám pomůže pochopit esoterické duchovní myšlenky a prakticky je využít. Zavolejte Raziela, aby vás podpořil ve vaší alchymistické práci-při přeměně myšlenek ve zlato.

V Razielově auře se objevují všechny barvy duhy;je jako nádherné spektrum světla. Používání krystalů křišťálů zvětšuje jasnozřivost a pomáhá vám přiblížit se Razielovi.


Archanděl Raziel
Archanděl Uriel

Uriel osvětluje nejasné situace tím, že vám posvítí na cestu. Většinou ale osvětlí jen bezprostředné následující krok, takže možná nebudete umět odhadnout konečný důsledek svých činů. S Urielovou pomocí však budete vždy vědět, jaký máte udělat další krok.

Urielovo jméno znamená "Boží světlo". Je znám svou schopností otevřít naší mysl Božskou inspirací. Kdykoli potřebujete odpovědi nebo rady, volejte Uriela. Odpoví každému, kdo jeje zavolá. To, že vám Uriel odpověděl, poznáte podle opakujících se pozitivních, láskyplných a užitečných myšlenek.

Urielova energie je bledě žlutá jako světlo svíčky. Kontaktujte Uriela, kdykoli budete potřebovat nápady nebo intelektuální vedení. Jeho energie je spojována s jantarem.

Výsledek obrázku pro archanděl uriel

Archanděl Uriel


Pokračování příště...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama