Archandělé 2

27. září 2017 v 15:55 | Cherry Berry |  - ⛅️Mezi Nebem a Zemí⛅️

Archandělé jsou velmi skuteční, mocní a nadkofesijní andělé, kteří dohlíží na anděly strážné. Můžete si je představit jako jakési manažery strážných andělů. Nejsou nijak omezeni časem ani prostorem, mohou být současně se všemi, kteří je zavolají. Každý z nás může mít s archanděly vlastní jedninečné, osobní zážitky a rozhovory.

Archanděl Rafael

Rafael je nebeský doktor, který předepisuje preventivní i léčebné prostředky ve formě Božích zásahů a rad. V prvním případě vstoupí do dané situace a zahrne ji svým smaragdově zeleným světlem a láskou-a situace je okamžitě vyléčena. Ale ve druhém případě (který je obvyklejší) vám Rafael prostřednictvím intuice a tušení ukáže, jak můžete vy sami napomoci léčení.

Požádejte Rafaela, aby vše, co potřebuje uzdravit, obklopil svou smaragdově zelenou aurou. Kameny spojované s Rafaelovou léčivou energií jsou smaragdy a malachit.

Rafaelovo jméno znamená "Bůh léčí". Je znám jako archanděl-léčitel, který dohlíží na fyzické léčení všech živých bytostí. Když Rafaela přivolát za účelem uzdravování, všímejte si svých vnitřních pocitů a pokud vás vyzvou k nějakému činu, určitě je poslechněte.

Výsledek obrázku pro archanděl rafael
Archanděl Rafael


Archanděl Chamuel


Chamuel je archandělem osobního a celosvětového míru. Je velmi hodný, milující a laskavý a při práci s ním vás zaplaví příjemný pocit vzrušení. Vězte, že Chamuel vidí vaše opravdové kvality a bezvýhradně vás miluje.

Chamuelovo jméno znamená "Ten, který vidí Boha". Jeho schopnost jasného vidění nám pomáhá najít věci, situace a lidi. Je pověstný tím, že pomáhá lidem nalézt povolání, které nejlépe odpovídá jejich životnímu poslání a zálibám. Kdykoli budete potřebovat, zavolejte Chamuela coby svého rádce v oblasti povolání.

Chamuelova aura je světle zelená jako jarní list v ranním světle. Chcete-li se přiblížit Chamuelově láskyplné energii, noste na sobě nebo při sobě zelený fluorit.

Archanděl Chamuel

Archanděl Haniel

Haniel nám pomáhá vážit si našich přirozených cyklů, nálad a biorytmů. Usnadňuje nám přijetí všech aspektů naší osobnosti, našich silných stránek, nezdarů a stínů. Zavolejte ho, kdykoli máte pocit nejistoty nebo vás tíží komplexy. Haniel vám pomůže vážit si sebe samých a uvědomit si, jak jste právě teď nádherný.

Hanielovo jméno znamená "Sláva Boží". Haniel vám může pomoci vzdávat lásku Bohu tak, že budete maximálně využívat svých schopností. Budete tříbit vaše skrytá nadání a pomůže vám vypilovat vaše dovednosti. Až využijete svých mistrovských schopností k uskutečnění toho, po čem opravdu toužíte, stane se Božský zázrak!

Hanielova aura je modravě bílá jako zář měsíce v úplňku. Drahokam spojovaný s Hanielem je měsíční kámen, kterému je připisována magická blahodárná energie. Noste měsíční kámen, kdykoli zatoužíte po Hanielově blízkosti. Zahrne vás svou něžnou mateřskou energií a z lásky k vám vykoná zázraky.

Výsledek obrázku pro archanděl haniel
Archanděl Haniel


Archanděl Jofiel

Jofiel nám pomáhá zpomalit a uvědomit si krásu, která je kolem nás. Díky tomu jsme soucitnější a klidnější. Žádá nás, abychom si vychutnávali a užívali každý okamžik a nespojovali své štěstí s nějakými budoucími cíly. Zavolejte Jofiela, kdykoli se budete cítit nešťasní. Pomůže vám více si uvědomovat a oceňovat každodenní zázraky života.

Jofielovo jméno znamená "Krása Boží". Vidí krásu ve všem a každém a pomáhá v tom i vám. Jofiel ví, že když pravidelně chodíme do přírody, očišťujeme se od nižších energií a náš životní postoj je pozitivnější. Zavolejte Jofiela, aby odlehčil váš program a umožnil vám trávit čas venku:propojit se s přírodou jakýmkoli způsobem, který vám bude přinášet radost.

Jofielova aura je sytě růžová, což vystihuje jeho nádhernou, milující a pečující povahu. S Jofielovou energií souvisejí tmavě růževé krystaly, jako je například růžový rubelit. Kdykoli se chystáte malovat, tapetovat nebo plánujete jarní úklid, zavolejte Jofiela. Jako byste si pozvali duchovního bytového architekta a specialistu na feng-šuej!


Archanděl Jofiel

Pokračování přístě...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama