Archandělé 1

22. září 2017 v 15:55 | Cherry Berry |  - ⛅️Mezi Nebem a Zemí⛅️

Archandělé jsou velmi skuteční, mocní, nadkonfesijní andělé, kteří dohlíží na anděly strážné. Můžete si je představit jako jakési manažery strážných andělů. Nejsou nijak omezeni časem ani prostorem, mohou tedy být současně se všemi, kteří je zavolají. Každý z nás může mít s archanděly vlastní jedinečné, osobní zážitky a rozhovory.

Archanděl Michael

Hlavní Michaelovou rolí je likvidovat nízké energie strachu. Když pocítíte obavy nebo úzkost, požádejte v duchu Michaela, aby vás uklidnil. Můžete jej rovněž poprosit, aby očistil vás domov, kancelář, vůz nebo obec od toxických energií. Poté, co Michaela zavoláte vás možná zaplaví pocit tepla. Je to proto, že má ohnivého bojovného ducha. Můžete Michaela požádat, aby vás doprovázel neustále, má totiž schopnost být současně se všemi, kteří jej povolají.

Michaelovo jméno znamená "Ten, který je jako Bůh, neboť vyzařuje Stvořitelovy úžasné vlastnosti-lásku, moc, sílu a neochvějnou víru. Když zavoláte Michaela, jsou vaše podobné vlastnosti umocněny a posíleny.

Michaelova aura má barvu královské modři s nádechem purpurové. Když je nablízku, můžete vidět jiskry kobaltově modrého světla. Kamenem spojovaný s Michaelovou energií je sugilit.Když budete nosit sugilitový přívěšek, zjistíte možná, že z vašich úst plynou hluboká a láskyplná Michaelova poselství.

Výsledek obrázku pro archanděl michael
Archanděl Michael

Archanděl Gabriel

Gabriel pracuje s matkami a dětmi ve všech fází početí, porodu, adopce a rodičovství. Pomáhá i velkým dětem. Pokud si vaše srdce chce hrát, zavolejte Gabriela, který učiní vše, co je k tomu třeba. Povede vás při péči o vaše vnitřní dítě. Pokud jej požádáte, pomůže s vašimi rodičovskými touhami a potřebami.

Jako archandělský poslíček pomáhá Gabriel s láskou spisovatelům a novinářům při psaní léčivých poselství. Jako milující učitel vás bude nabádat, abyste věnovali psaní svůj čas a energii. Když Gabriela požádáte o pomoc s publikováním svých článků a knich, otevře vám ty správné dveře. Hlavně ale pomůže tomu, aby vás psaní bavilo.

Jméno Gabriel znamená "Bůh je mou silou" a tato věta vystihuje i vás. Bez ohledu na vaše vyznání vámi proudí Boží síla. Gabriel vám může pomoci směle se na ni napojit. Ujistí vás, že se nemusíte bát být silní a bude vás všemi způsoby chránit. Gabrielova aura má měděnou barvu, stejnou jako má jeho trumpeta. Když nosíte polodrahokam citrín nebo něco z mědi, snadno se napojíte na jeho energii.

Související obrázek
Archanděl GabrielArchanděl Ariel

Ariel miluje všechny živé bytosti a ochotně jim pomáhá. Je mistrem ve zhmotňování a obzvláště podporuje léčitele, učitele a sociální pracovníky. Velmi se zajímá o ekologii a úzce spolupracuje s přírodními anděly při ochraně a léčení živočichů-zejména ptáků, zvířat a ryb žijící ve vodě nebo v její blízkosti. Jedním ze způsobů, jak s Arielem pracovat je zapojit se do ochrany životního prostředí.

Arielovo jméno znamená "Lev Boží" a vypovídá o jeho vlastnostech k nimž patří bojovnost, odvaha, schopnost soustředění a elegantní pohyby. Možná si ve vašech okolí začnou objevovat obrázky lvů nebo lvic, je to signál, že Ariel je nablízku. dovolte mu, aby vám dál sebevědomí a odvahu.

Ariel se zabývá Božskou magií, což je okamžité zhmotňování nejvyšší vůle. Ariel vám pomáhá pomoc přivolat jakoukoli pomoc potřebnou pro vaše životní poslání. Arielova aura má světle růžový odstín a pokud nosíte nebo držíte v ruce růženín, bude vaše srdce otevřenější jeho nádherné lásce. Požádejte ho o cokoli, co potřebujete a on vás zatím povede.


Výsledek obrázku pro archanděl ariel

Archanděl ArielInfo o článku

*Informace o archandělech jsem čerpala z webu karty.atarot.cz

*Článek se mi smazal před 2 dny o víc než polovinu, včera jsem článek dělala znova a zase se smazal o víc než polovinu a dneska jsem článek psala celý znova, protože se špatně publikoval!!!


Pokračování příště...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 snowy-christmas snowy-christmas | E-mail | Web | 22. září 2017 v 23:56 | Reagovat

Pěkný článek s pěknými obrázky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama