👼🏼Andělé👼🏼

14. září 2017 v 15:55 | 💋Cherry Berry💋 |  -⛅️Mezi Nebem a Zemí⛅️

Andělé jsou bytosti světla, poslové Boha a nehmotní přátelé každého z nás. Andělům můžete říct vše, co vás trápí a když se problému pustíte, dostaví se Vám požehnání. Každého člověka od narození do smrti chrání jeho Anděl strážný ať na něj věříte nebo ne a nikdy Vás opustit nemůže. Andělé Vás vedou, ale k ničemu nenutí, pomáhají jen když je o to požádáte. Andělé vědí, když se trápíte a když jste šťastní i když jim nic neřeknete. Můžete je klidně požádat, aby odešli až budete chtít mít soukromí a zavoláte si je zpátky jednoduše oslovením. Andělé pomáhají jen lidem, kteří si to zaslouží. Jsou spravedliví a zlá přání splnit nemohou.

Andělské vzkazy mohou být v podobě digitálních hodin(času), bílých peříček, holubic, bělásků nebo mincí. Andělský vzkaz poznáte podle toho, že např. přijděte domů s peříčkem ve vlasech aniž byste se váleli v trávě!!! Tento vzkaz znamená, že andílci jsou při Vás, že Vás milují!!! Prostřednictví hodin nás andělé mohou varovat, uklidnit nebo něco sdělit, ale měli bychom vědět, co kombinace čísel znamená!!! Na netu je článků o významů andělských čísel dost-já se nejvíc řídila podle stránky Mesalindy Love, protože čísla na hodinách mi od ní nejvíc seděla, ale mají význam i jiná čísla, o kterých napsala, že mají nulovou hodnotu. Čas 12:34 znamená, že všechno je jak má být. Naopak čas 3:21 znamená opak či varování!!! Andělská čísla nemusí být jen na hodinách, ale např. opakující se čísla adresy na domě, nebo např. cena na účtence 777 Kč!!!Výsledek obrázku pro glitter angel with dove gif


Výsledek obrázku pro glitter angel gif


Výsledek obrázku pro glitter angel gif 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Simix Simix | Web | 20. září 2017 v 18:10 | Reagovat

Toto je pěkný článek.
Pokud je to tak, jak píšeš, tak nějaká taková andělská znamení/zprávy jsem za poslední dobou párkrát měla :)
Ještě kdyby mi můj Anděl strážný pomohl zvládnout autoškolu :D
Tak se měj :)

2 Siren Siren | E-mail | Web | 25. září 2017 v 13:36 | Reagovat

Andělé jsou stále při nás a napomáhají nám :) jak píšeš. Je třeba si všímat jakéhokoliv náznaku protože mnohdy se nás snaží před něčím varovat a něco nám sdělit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama