🍹Summer Cocktail Sex On The Beach🍹

10. srpna 2017 v 15:55 | 💋Cherry Berry💋 |  -🍜Recepty všeho druhu🍜

Tento článek jsem chtěla napsat už v úterý, protože na onen den byl recept jako stvořený, ale když bylo hezky, tak jsem si chtěla užívat letního počasí a ne sedět doma u počítače!!! Stejně články publikuji ve čtvrtek - ne v úterý, jen na své jmeniny jsem udělala vyjimku!!!

Historie koktejlu Sex On The Beach

Psal se rok 1987 a mladý barman Ted Pizio poprvé namíchal drink, kterým chtěl oslovit návštěvníky pláží ve Ft. Lauderdale na Floridě, kteří sem přijeli strávit jarní prázdniny. Drink lidem neobvykle zachutnal, a proto se zajímali o to, jak se vlastně tento chutný nápoj jmenuje. To ovšem barmana poměrně zaskočilo, neměl totiž ještě název vymyšlený. Znal však důvod, proč právě do Ft. Lauderdale mladí lidé jezdí trávit jarní prázdniny: kvůli plážím a také kvůli sexu. A název byl na světě- "Sex On The Beach".

Recept je od YouTubera Majkla z kanálu Vařte s Majklem!!!

Budete potřebovat:
*50ml vodky
*50ml broskvové pálenky
*200ml pomerančévé šťávy
*trochu sirupu grenadina pro červenou barvu nápoje
*Led
*vysoká sklenice nebo koktejl sklenice
*plátek pomeranče a koktejlové třešně na ozdobu

Do koktejlové sklenice dáme led. Půl množství ledu vysypeme do míchací nádoby. Do nádoby vylijeme 50 ml vodky, 50 ml broskvové pálenky, 200ml pomerančového džusu a trošičku grenadinu-ten tomu dá krásnou červenou barvu :-). Obyčejnou sklenicí přikryjeme míchací nádobu a zamícháme. Do koktejlové sklenice s ledem nalijeme grenadin, aby to vypadalo hezky. Nápoj, který jsme zamíchali nalijeme do koktejlové sklenice s ledem a abychom měli nahoře jinou barvu, přidáme pomerančový džus, aby se to nezamíchalo se zbytkem drinku. Na ozdobu vezmeme plastový meč, na který napíchneme koktejlové třešně a plátek pomeranče. Plátek pomeranče opřeme o okraj sklenice. Nakonec do drinku dáme 2 brčka odlišné barvy a drink Sex On The Beach je na světě!!!


Související obrázek
Přeji dobrou chuť :-P!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Chodíte do baru na drinky nebo si je doma připravujete sami?

Drinky si kupuji v baru 0% (0)
Drinky si míchám sám/sama 0% (0)
Piju jiný druh alkoholu 0% (0)
Nepiju 0% (0)

Komentáře

1 Ronnie Sparks Ronnie Sparks | E-mail | Web | 12. srpna 2017 v 11:13 | Reagovat

Měla jsem 2x, vždy v jiné zemi a pokaždé chutnal jinak. Jinak mi chutná, ale raději mám mohito :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama