🚬Innocuous Cigarettes🚬

17. srpna 2017 v 15:55 | 💋Cherry Berry💋 |  -🚀Moje Tereotické Vynálezy🚀:D

Takovou věcičku by měli vyrobit a prodávat!!! Okolí by kouř z cigaret neškodil ani nesmrděl a ještě by cigarety byly zábavným módním doplňkem!!!

Neškodné Cigarety s Příchutí

Tyto cigarety by neobsahovali dehet, nikotin a další škodlivé sračky!!! Také by při kouření nesmrděly a nehrozila by Vám rakovina či infarkt!!! Kouřili byste pouze jedlou umělou mlhu s příchutí!!! Protože neškodné cigarety bez nikotinu a dehtu uspokojí spíše nekuřáky než kuřáky-v cigaretách pro kuřáky by kouř obsahoval látku, která se vyskytuje v kapkách jménem Quit Smooking - Nikotin Off!!! Tato látka odpuzuje chuť na škodlivé cigarety!!!

Umělecké Zábavné Cigarety

Při výdechu byste kouřili slova jako Rihanna ve videoklipu!!! Samozřejmě by tyto cigarety byly neškodné, voňavé a s příchutí jako předchozí, jen by byly jednou tolik drahé!!! Mohli byste si vybrat, jakou bude mít kouř barvu a jaká slova nebo obrázky budete kouřit!!!

Líbil se Vám Můj Tereotický Vynález? Chcete další Mé Tereotické Vynálezy? Pište do komentářů!!!

Výsledek obrázku pro rihanna rainbow cigarettes gif
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Ronnie Sparks Ronnie Sparks | E-mail | Web | 19. srpna 2017 v 9:13 | Reagovat

Je to zajímavý nápad, já jako nekuřák nesnáším kouř, který smrdí. Kdyby každý vydechoval barevný kouř, tak to by byla vcelku pěkná podívání, ještě kdyby krásně voněl. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama