About blog

20. července 2017 v 15:55 | Cherry Berry
Myslím, že když píšu na blog skoro 2 měsíce, měla bych o něm něco napsat :)

Proč jsem si založila blog?
Protože když si hraju jen hry, bavím jen sama sebe. Blog není jen potěšení pro mě, ale bavím tím i své čtenáře a to je pro mě důležité. Jsem ráda, že dělám něco užitečnějšího než hry. Od té doby, co píšu blog nemám na hry ani pomyšlení. Díky blogu se můžu podělit o všem, co se mi líbí, seznámit čtenáře s věcma, o kterých možná celou dobu nevěděli a podělit se o svůj názor.
Psaní článků na blog mi baví daleko víc než dávat příspěvky na Facebook!!!

Proč se blog jmenuje cherryberry98.blog.cz a proč mám přezdívku Cherry Berry?
Přezdívku Cherry Berry jsem si dala sama skoro před 3 roky a jsem s ní spokojená, protože mě charakterizuje. Blog se jmenuje podle mé přezdívky a myslím, že charakterizuje i samotný blog :)

Proč mám v menu obrázek třešně se třemi bobulkami?
Toto má větší význam!!! Ať se to nezdá, přes všechny neschody a hádky je pro mě rodina vším!!! Mám 2 mladší sourozence- 3 bobulky třešně jsem já, sestra a bráška :) Celkově tato ikonka znamená, že já a sourozenci máme držet pospolu!!! Možná časem design blogu vylepším a i kdybych třešeň z menu dala pryč, protože by neladila s designem, neznamená to, že by pro mě sourozenci začali znamenat něco míň!!! Rodiče taky v ikonce nejsou a neznamená to, že pro mě nic neznamenaji!!!

Proč publikuji články každý čtvrtek v 15:55?
Články publikuji vždy ve stejný den a čas, aby čtenáři věděli, kdy se mají těšit na další článek!!! Začala jsem psát blog ve čtvrtek-můj první článek na blogu byl publikován ve čtvrtek, tak píšu článek ve čtvrtek. Myslím si, že čtvrtek je ideální na publikování článku, protože v pátek a sobotu někteří lidé dělají jiné věci než je obíhání spřátelených blogů!!! Články publikuji jednou týdně, aby mi brzy nedošly nápady a byla na blogu stále aktivní :) Je jasné, že nesedím celý dny jen u počítače!!! Chodím ven, poslouchám hudbu, kreslím, mám starosti...Nemůžu dopustit, aby se blog stal prací a ne koníčkem!!!

*Každý pozitivní komentář rozezpívá mé srdce. Mám radost ze svého díla a když se k článku přidají pozitivní ohlasy, mám dvojnásobnou radost :) Vaše radost je i mou radostí!!!

*Komentáře čtu všechny!!! Když na některé z nich nereaguji, nemám k nim co říct!!! To samé je u mých spřátelených blogů!!! Články ostatních čtu všechny, ale nereaguji na ně, protože k nim nemám co říct!!! Ale to neznamená, že se mi články nelíbí!!! Taky je možné, že jsem váš článek nebo komentář ještě neviděla, proto jsem nekomentovala!!!

*Z cizích blogů nekopíruji žádné obrázky a už vůbec nekopíruji články z cizích blogů, protože se řídím citátem "Nedělej nikomu nic, co nechceš, aby někdo dělal tobě"!!!"Cesta k úspěchu je originalita a osobitost"!!!Obrázky a GIFy kopíruji pouze z Googlu!!!

*Nejdřív se mi přestaly publikovat obrázky a fotky na blog, když jsem pracovala na MacBooku, tak jsem 14 dní psala články s obrázkama na starém ASUSu a teď nejdou obrázky a fotky vložit do článku!!! Minulý týden jsem měla v plánu místo článku Motta a Citáty 2 napsat článek Fashion On Pole Dance!!! Slibovaný článek s mou manikúrou jsem musela tenkrát nahradit Pole Dance GIFy, protože fotku s mou manikúrou mám uloženou na MacBooku a ne na ASUSu-teď pořádně nefunguje ani ASUS!

*Kdyby se náhodou stalo, že bych nebyla na blogu aktivní, tak to neznamená, že už mě blog nezajímá, ale že se nemůžu dostat na svou stránku blogu!!!

*Kdyby se náhodou objevily na mém blogu sprosté články nebo urážky, tak to nejsem já, ale někdo zjistil moje heslo na blog a vydává se za mě!!!

*Kdyby náhodou můj blog nebyl nalezen, tak za mě někdo smazal blog!!!Od 17. 11. 2017 se články publikují v pátek v 7:07 a jestli přibydou 2 články ve stejný den, ten druhý se publikuje ve 14:14!!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ronnie Sparks Ronnie Sparks | E-mail | Web | 22. července 2017 v 10:10 | Reagovat

Je dobré, že přidáváš články vždy ve stejný čas, každý pak ví, kdy sem má přijít, i když já sem chodím skoro každý druhý den. Příspěvky na fb jsou šílené, to si raději projedu blogy nebo instagram :-) přeji ti úspěchy s blogem a doufám, že tě neomrzí :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama