Červenec 2017

Fashion On Pole Dance

27. července 2017 v 15:54 | Cherry Berry |  Fashion

Existují různé druhy Pole Dance-od Pole Dance erotic po Pole Dance sport či artistic, ale mně se nejvíc líbí Pole Dance exotic a móda klubových tanečnic!!! Pole Dance exotic je kombinace Pole Dance artistic a Pole Dance erotic, ale Pole Dance exotic narozdíl od Pole Dance erotic neobsahuje striptýz!!! Tento článek by se hodil každé klubové tanečnici-doufám, že se aspoň jedna tanečnice na tento článek koukne a čtenáře, kteří se o Pole Dance vůbec nezajímají nebude tento článek příliš nudit!!! :) Móda klubových tanečnic je odvaz, sexy a vzrušující pro obě pohlaví!!! Můžete si vybrat jestli chcete být roztomilá kočička nebo rovnou hříšná domina!!!


Topy a šortky


Tento top najdete za 310 Kč v e-shopu Piperi.cz!!!
Mají ho ještě v černé, stříbrné, fialové
a růžové barvě!!! Dokonce s leo potiskem!!!
Kdo má odvahu, může tento top nosit k džínům
a ne jenom k tyči!!!
Tyto kraťasy najdete za 280 Kč v e-shopu Piperi.cz!!!
Mají je ještě v černé a stříbrné barvě!!!
Myslím, že se hodí k topu výše!!!
Na kraťasech se mi nejvíc líbí kroužek se řetízkem!!!Výsledek obrázku pro hotpants pink

Tyto kraťasy najdete za 390 Kč v e-shopu Piperi.cz
Mají je ještě v tmavě modré, tyrkysové, stříbrné,
zlaté, červené a černé barvě!!!

Komplety


Sexy komplet

Tento komplet za 740 Kč najdete na e-shopu style-moda.cz!!!
Mají ho v různých barvách, ale mně se nejvíc líbí v
černo-růžové nebo v černo-zlaté barvě!!!


Tento komplet najdete za 690 Kč v e-shopu itmoda.cz!!!
Vím, že mezi Pole Dance a GoGo tancem je rozdíl,
ale tento komplet mě zaujal na první pohled koženým vzhledem
a kroužkem se třemi šňůrkami!!!
Myslím, že se tento ohoz v pohodě hodí na Pole Dance vystoupení
jako všechno oblečení v tomto článku, jen bez rukavic, aby se nestala nehoda!!!

Tento komplet najdete za 790 Kč v e-shopu itmoda.cz!!!
Outfit mě zaujal zvířecím potiskem a nevšedním provedením!!!

Toto body najdete za 825 Kč v e-shopu Piperi.cz!!!
Pokud tančíte Pole Dance, sundejte si rukavice!!!

Tento komplet najdete za 1690 Kč v e-shopu itmoda.cz!!!
Zaujal mě lesklým materiálem, kroužky,
stříbrnými řetízky a celkovým provedením!!!
Komplet je jako stvořený pro odvážné ženy ale mohl
by se hodit i do ložnice!!!

Jaký obleček se Vám nejvíc líbí? Pište do komentářů!!!
About blog

20. července 2017 v 15:55 | Cherry Berry |  About blog
Myslím, že když píšu na blog skoro 2 měsíce, měla bych o něm něco napsat :)

Proč jsem si založila blog?
Protože když si hraju jen hry, bavím jen sama sebe. Blog není jen potěšení pro mě, ale bavím tím i své čtenáře a to je pro mě důležité. Jsem ráda, že dělám něco užitečnějšího než hry. Od té doby, co píšu blog nemám na hry ani pomyšlení. Díky blogu se můžu podělit o všem, co se mi líbí, seznámit čtenáře s věcma, o kterých možná celou dobu nevěděli a podělit se o svůj názor.
Psaní článků na blog mi baví daleko víc než dávat příspěvky na Facebook!!!

Proč se blog jmenuje cherryberry98.blog.cz a proč mám přezdívku Cherry Berry?
Přezdívku Cherry Berry jsem si dala sama skoro před 3 roky a jsem s ní spokojená, protože mě charakterizuje. Blog se jmenuje podle mé přezdívky a myslím, že charakterizuje i samotný blog :)

Proč mám v menu obrázek třešně se třemi bobulkami?
Toto má větší význam!!! Ať se to nezdá, přes všechny neschody a hádky je pro mě rodina vším!!! Mám 2 mladší sourozence- 3 bobulky třešně jsem já, sestra a bráška :) Celkově tato ikonka znamená, že já a sourozenci máme držet pospolu!!! Možná časem design blogu vylepším a i kdybych třešeň z menu dala pryč, protože by neladila s designem, neznamená to, že by pro mě sourozenci začali znamenat něco míň!!! Rodiče taky v ikonce nejsou a neznamená to, že pro mě nic neznamenaji!!!

Proč publikuji články každý čtvrtek v 15:55?
Články publikuji vždy ve stejný den a čas, aby čtenáři věděli, kdy se mají těšit na další článek!!! Začala jsem psát blog ve čtvrtek-můj první článek na blogu byl publikován ve čtvrtek, tak píšu článek ve čtvrtek. Myslím si, že čtvrtek je ideální na publikování článku, protože v pátek a sobotu někteří lidé dělají jiné věci než je obíhání spřátelených blogů!!! Články publikuji jednou týdně, aby mi brzy nedošly nápady a byla na blogu stále aktivní :) Je jasné, že nesedím celý dny jen u počítače!!! Chodím ven, poslouchám hudbu, kreslím, mám starosti...Nemůžu dopustit, aby se blog stal prací a ne koníčkem!!!

*Každý pozitivní komentář rozezpívá mé srdce. Mám radost ze svého díla a když se k článku přidají pozitivní ohlasy, mám dvojnásobnou radost :) Vaše radost je i mou radostí!!!

*Komentáře čtu všechny!!! Když na některé z nich nereaguji, nemám k nim co říct!!! To samé je u mých spřátelených blogů!!! Články ostatních čtu všechny, ale nereaguji na ně, protože k nim nemám co říct!!! Ale to neznamená, že se mi články nelíbí!!! Taky je možné, že jsem váš článek nebo komentář ještě neviděla, proto jsem nekomentovala!!!

*Z cizích blogů nekopíruji žádné obrázky a už vůbec nekopíruji články z cizích blogů, protože se řídím citátem "Nedělej nikomu nic, co nechceš, aby někdo dělal tobě"!!!"Cesta k úspěchu je originalita a osobitost"!!!Obrázky a GIFy kopíruji pouze z Googlu!!!

*Nejdřív se mi přestaly publikovat obrázky a fotky na blog, když jsem pracovala na MacBooku, tak jsem 14 dní psala články s obrázkama na starém ASUSu a teď nejdou obrázky a fotky vložit do článku!!! Minulý týden jsem měla v plánu místo článku Motta a Citáty 2 napsat článek Fashion On Pole Dance!!! Slibovaný článek s mou manikúrou jsem musela tenkrát nahradit Pole Dance GIFy, protože fotku s mou manikúrou mám uloženou na MacBooku a ne na ASUSu-teď pořádně nefunguje ani ASUS!

*Kdyby se náhodou stalo, že bych nebyla na blogu aktivní, tak to neznamená, že už mě blog nezajímá, ale že se nemůžu dostat na svou stránku blogu!!!

*Kdyby se náhodou objevily na mém blogu sprosté články nebo urážky, tak to nejsem já, ale někdo zjistil moje heslo na blog a vydává se za mě!!!

*Kdyby náhodou můj blog nebyl nalezen, tak za mě někdo smazal blog!!!

Motta a Citáty 2

13. července 2017 v 15:55 | Cherry Berry |  Motta a CitátyNedělej nikomu nic, co nechceš aby někdo dělal tobě.

Ten, kdo si to neprožije, neví o čem je řeč a jaké to je.

Boží mlýny melou pomálu, ale jistě.

Na konci vždy vše dobře dopadne. A jestli to dobře nedopadlo, tak to potom ještě není konec.
Welcome Summer :D

6. července 2017 v 15:55 | Cherry Berry |  Funny articles
Výsledek obrázku pro welcome summer gif


Léto je mé nejoblíbenější roční období, protože je volno, teplo, prodává se chutné ovoce, které v zimě nenajdeš a slunce zapadá až v 9 večer :D Je u vás taky takový hic? U nás v Plzni bylo kolem poledne 30 stupňů, ale před 14 dny byl ještě větší hic-teplota dosahovala ke 35 stupňů!!! Rozhodla jsem se, že ven vyrazím až k večeru a nejdřív napíšu letní článek!!!


Výsledek obrázku pro welcome summer gif

Výsledek obrázku pro welcome summer gifSouvisející obrázek
Související obrázekSouvisející obrázek
Výsledek obrázku pro sexy ice cream
Výsledek obrázku pro exotic fruit on skewers beach


Výsledek obrázku pro summer drink

Výsledek obrázku pro duhové vlasyVýsledek obrázku pro girly summer fashionTento článek zabral 3 hodiny mého času!!! Neuvěříte, jaká je to práce sehnat obrázky, které vypadají podle mého očekávání :D Na článkách mi opravdu záleží, každý můj článek je tvořen s láskou!!!

Jaké je Vaše nejoblíbenější roční období?